Copyright: Isowhey Sports

1. 106 Sean LAKE (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) 0:15:26.50
2. 101 Cyrus MONK (DRAPAC PAT’S VEG) 0:15:27.04 +1
3. 107 Jason LEA (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) 0:15:28.26 +2

4. 102 Mathew ROSS (DRAPAC PAT’S VEG) 0:15:30.09 +4
5. 119 Riley HART (VIS – JOHN WEST) 0:15:30.45 +4
6. 110 Chris HARPER (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) 0:15:37.32 +11
7. 117 Thomas JONES (VIS – JOHN WEST) 0:15:48.89 +22
8. 163 Drew MOREY (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) 0:15:50.07 +24
9. 103 Tom KAESLER (DRAPAC PAT’S VEG) 0:15:52.55 +26
10. 108 Neil VAN DER PLOEG (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) 0:16:01.40 +35

11. 112 Patrick BURT (INFORM TINELI) 0:16:02.98 +36
12. 109 Cameron BAYLY (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) 0:16:10.11 +44
13. 144 Liam NOLAN (SASI) 0:16:10.11 +44
14. 111 Sascha BONDARENKO-EDWARDS (INFORM TINELI) 0:16:13.12 +47
15. 161 Thomas MCDONALD (WANGARATTA CYCLING CLUB) 0:16:16.73 +50
16. 157 Jake KLAJNBLAT (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) 0:16:17.48 +51
17. 126 Maccie CARTER (TOTAL RUSH) 0:16:17.63 +51
18. 135 Sam LANE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) 0:16:22.26 +56
19. 174 Tyson WARNETT (ST KILDA CYCLING CLUB) 0:16:22.55 +56
20. 146 Cooper SAYERS (SASI) 0:16:23.09 +57
21. 138 Alexander HOLDEN (BICYCLE SUPERSTORE GIANT) 0:16:25.55 +59
22. 164 Christopher PAPASTAVROS (ST KILDA CYCLING CLUB) 0:16:25.98 +59
23. 105 Liam WHITE (DRAPAC PAT’S VEG) 0:16:27.29 +1:01
24. 155 Timothy GUY (ORANGE CTC) 0:16:29.48 +1:03
25. 147 Joshua HARRISON (SASI) 0:16:30.44 +1:04
26. 118 Godfrey SLATTERY (VIS – JOHN WEST) 0:16:31.08 +1:05
27. 122 Iven BENNETT (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) 0:16:31.37 +1:05
28. 165 Jensen PLOWRIGHT (HAWTHORN CYCLING CLUB) 0:16:33.48 +1:07
29. 167 Todd SATCHELL (STAWELL GREAT WESTERN) 0:16:34.06 +1:08
30. 121 Callum PEARCE (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) 0:16:36.74 +1:10
31. 160 Angus MADDERN (MT GAMBIER CYCLING CLUB) 0:16:37.25 +1:11
32. 116 Angus LYONS (VIS – JOHN WEST) 0:16:37.89 +1:11
33. 170 Ben VAN DAM (HOBART WHEELERS) 0:16:38.53 +1:12
34. 130 David KELLY (TOTAL RUSH) 0:16:42.19 +1:16
35. 133 Lachlan NOLTE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) 0:16:42.23 +1:16
36. 149 Thomas ALLFORD (MILDURA – COOMEALLA CYCLING CLUB) 0:16:42.90 +1:16
37. 134 Michael HALE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) 0:16:45.16 +1:19
38. 123 Jason THOMASON (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) 0:16:47.08 +1:21
39. 145 Braden O’SHEA (SASI) 0:16:47.11 +1:21
40. 128 Alexander SMYTH (TOTAL RUSH) 0:16:48.13 +1:22
41. 104 James PANE (DRAPAC PAT’S VEG) 0:16:50.08 +1:24
42. 137 Riley TERRENS (BICYCLE SUPERSTORE GIANT) 0:16:51.50 +1:25
43. 120 Isaac BUCKELL (VIS – JOHN WEST) 0:16:51.62 +1:25
44. 169 Julian THOMSON (BENDIGO & DISTRICT CYCLING CLUB) 0:16:59.05 +1:33
45. 151 Rylan DOWDELL (USG RACING) 0:17:02.53 +1:36
46. 176 Nicholas WHITE (BALLARAT/SEBASTOPOL CYCLING CLUB) 0:17:06.85 +1:40
47. 125 Matthew DE VROET (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) 0:17:07.34 +1:41
48. 177 Luke WIGHT (MT GAMBIER CYCLING CLUB) 0:17:07.39 +1:41
49. 127 Liam PINO (TOTAL RUSH) 0:17:13.62 +1:47
50. 131 Daniel HERREWYN (ANCHOR POINT SOUTH COAST) 0:17:18.88 +1:52
51. 162 Indiana MICHEL (SHEPPARTON CYCLING CLUB) 0:17:27.31 +2:01
52. 159 Cameron LETTY (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) 0:17:29.19 +2:03
53. 124 Benjamin ANDREWS (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) 0:17:29.95 +2:03
54. 143 William LUMBY (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) 0:17:31.65 +2:05
55. 152 Alexander EVANS (BENDIGO AND DISTRICT CYCLING CLUB) 0:17:40.22 +2:14
56. 140 Dylan MCKENNA (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) 0:17:41.25 +2:15
57. 136 David RANDALL (BICYCLE SUPERSTORE GIANT) 0:17:43.94 +2:17
58. 172 Bailey WALTERS (FRASER COAST CYCLING CLUB INC) 0:17:47.97 +2:21
59. 175 Nicholas WELCH (USG RACING) 0:17:48.78 +2:22
60. 141 Liam EDWARDS (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) 0:17:54.65 +2:28
61. 129 Nicholas SIMPSON (TOTAL RUSH) 0:18:03.52 +2:37
62. 150 Angus DICKSON (USG RACING) 0:18:10.51 +2:44
63. 158 Mike KORENEFF (SINGAPORE) 0:18:14.25 +2:48
64. 171 Ben WALKERDEN (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) 0:18:16.10 +2:50
65. 173 Simon WARD (BALLARAT/SEBASTPOL CYCLING CLUB) 0:18:23.58 +2:57
66. 132 Dylan LINDSEY (ANCHOR POINT SOUTH COAST) 0:18:24.50 +2:58
67. 142 Nathan BURRELL (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) 0:18:26.11 +3:00
68. 115 Stuart SMITH (INFORM TINELI) 0:18:36.44 +3:10
69. 168 Kyle THOMPSON (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) 0:18:44.80 +3:18
70. 148 Harry CARPENTER (SASI) 0:18:49.90 +3:23
71. 153 Russell GILL (NORWOOD CYCLING CLUB) 0:19:20.91 +3:54
72. 139 Max HEIZER (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) 0:20:00.75 +4:34
73. 166 Allan SATCHELL (STAWELL GREAT WESTERN) 0:20:10.73 +4:44
74. 154 Ross GORDON (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) 0:23:52.32 +8:26
75. 114 Kallum PARLEVLIET (INFORM TINELI) 0:24:06.91 +8:40
76. 113 Glenn O’SHEA (INFORM TINELI) 0:24:59.92 +9:33