Copyright: Isowhey Sports

1. 107 Jason LEA (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) 2:02:25 +16
2. 105 Liam WHITE (DRAPAC PAT’S VEG) +0 +6
3. 111 Sascha BONDARENKO-EDWARDS (INFORM TINELI) +0 +4

4. 146 Cooper SAYERS (SASI) +0
5. 110 Chris HARPER (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +0 +10
6. 167 Todd SATCHELL (STAWELL GREAT WESTERN) +0
7. 109 Cameron BAYLY (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +0
8. 163 Drew MOREY (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) +3 +8
9. 102 Mathew ROSS (DRAPAC PAT’S VEG) +3 +20
10. 135 Sam LANE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) +3

11. 141 Liam EDWARDS (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +5
12. 108 Neil VAN DER PLOEG (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +5 +26
13. 145 Braden O’SHEA (SASI) +5
14. 112 Patrick BURT (INFORM TINELI) +11
15. 103 Tom KAESLER (DRAPAC PAT’S VEG) +17
16. 159 Cameron LETTY (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) +18
17. 176 Nicholas WHITE (BALLARAT/SEBASTOPOL CYCLING CLUB) +35
18. 121 Callum PEARCE (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) +35
19. 148 Harry CARPENTER (SASI) +36
20. 129 Nicholas SIMPSON (TOTAL RUSH) +38
21. 101 Cyrus MONK (DRAPAC PAT’S VEG) +38 +10
22. 153 Russell GILL (NORWOOD CYCLING CLUB) +38
23. 118 Godfrey SLATTERY (VIS – JOHN WEST) +42
24. 165 Jensen PLOWRIGHT (HAWTHORN CYCLING CLUB) +49
25. 124 Benjamin ANDREWS (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) +51
26. 160 Angus MADDERN (MT GAMBIER CYCLING CLUB) +51
27. 169 Julian THOMSON (BENDIGO & DISTRICT CYCLING CLUB) +51
28. 128 Alexander SMYTH (TOTAL RUSH) +51
29. 115 Stuart SMITH (INFORM TINELI) +51
30. 155 Timothy GUY (ORANGE CTC) +51
31. 104 James PANE (DRAPAC PAT’S VEG) +51
32. 106 Sean LAKE (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +54
33. 117 Thomas JONES (VIS – JOHN WEST) +54
34. 133 Lachlan NOLTE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) +54
35. 131 Daniel HERREWYN (ANCHOR POINT SOUTH COAST) +54
36. 152 Alexander EVANS (BENDIGO AND DISTRICT CYCLING CLUB) +54
37. 174 Tyson WARNETT (ST KILDA CYCLING CLUB) +3:55
38. 116 Angus LYONS (VIS – JOHN WEST) +6:21
39. 171 Ben WALKERDEN (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) +6:21
40. 120 Isaac BUCKELL (VIS – JOHN WEST) +7:01
41. 134 Michael HALE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) +9:17
42. 150 Angus DICKSON (USG RACING) +9:51
43. 172 Bailey WALTERS (FRASER COAST CYCLING CLUB INC) +9:51
44. 154 Ross GORDON (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) +9:51
45. 126 Maccie CARTER (TOTAL RUSH) +9:51
46. 142 Nathan BURRELL (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +9:51
47. 166 Allan SATCHELL (STAWELL GREAT WESTERN) +9:51
48. 137 Riley TERRENS (BICYCLE SUPERSTORE GIANT) +9:51
49. 140 Dylan MCKENNA (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +11:48
50. 175 Nicholas WELCH (USG RACING) +11:49
51. 114 Kallum PARLEVLIET (INFORM TINELI) +11:53
52. 162 Indiana MICHEL (SHEPPARTON CYCLING CLUB) +11:53
53. 178 Nathan WOOD (MELBOURNE CYCLING LEAGUE) +13:07
54. 130 David KELLY (TOTAL RUSH) +13:07
55. 119 Riley HART (VIS – JOHN WEST) +13:07
56. 170 Ben VAN DAM (HOBART WHEELERS) +15:10
57. 136 David RANDALL (BICYCLE SUPERSTORE GIANT) +15:44
58. 161 Thomas MCDONALD (WANGARATTA CYCLING CLUB) +15:44
59. 173 Simon WARD (BALLARAT/SEBASTPOL CYCLING CLUB) +19:34
60. 164 Christopher PAPASTAVROS (ST KILDA CYCLING CLUB) +19:34
61. 123 Jason THOMASON (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) +19:40
62. 143 William LUMBY (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +25:10
63. 127 Liam PINO (TOTAL RUSH) +25:10
64. 139 Max HEIZER (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +29:20