Copyright: Isowhey Sports Cycling Team

1. 108 Neil VAN DER PLOEG (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) 4:46:28
2. 163 Drew MOREY (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) +10
3. 112 Patrick BURT (INFORM TINELI) +12

4. 117 Thomas JONES (VIS – JOHN WEST) +1:21
5. 107 Jason LEA (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +4:03
6. 102 Mathew ROSS (DRAPAC PAT’S VEG) +4:05
7. 101 Cyrus MONK (DRAPAC PAT’S VEG) +4:47
8. 111 Sascha BONDARENKO-EDWARDS (INFORM TINELI) +5:00
9. 109 Cameron BAYLY (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +5:01
10. 105 Liam WHITE (DRAPAC PAT’S VEG) +5:12

11. 106 Sean LAKE (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +5:12
12. 167 Todd SATCHELL (STAWELL GREAT WESTERN) +5:25
13. 121 Callum PEARCE (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) +6:02
14. 118 Godfrey SLATTERY (VIS – JOHN WEST) +6:05
15. 155 Timothy GUY (ORANGE CTC) +6:12
16. 133 Lachlan NOLTE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) +6:28
17. 176 Nicholas WHITE (BALLARAT/SEBASTOPOL CYCLING CLUB) +6:32
18. 104 James PANE (DRAPAC PAT’S VEG) +6:33
19. 159 Cameron LETTY (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) +6:39
20. 110 Chris HARPER (ISOWHEY SPOTS SWISSWELLNESS) +6:42
21. 141 Liam EDWARDS (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +6:51
22. 131 Daniel HERREWYN (ANCHOR POINT SOUTH COAST) +7:04
23. 152 Alexander EVANS (BENDIGO AND DISTRICT CYCLING CLUB) +7:26
24. 165 Jensen PLOWRIGHT (HAWTHORN CYCLING CLUB) +7:34
25. 160 Angus MADDERN (MT GAMBIER CYCLING CLUB) +7:40
26. 115 Stuart SMITH (INFORM TINELI) +8:28
27. 124 Benjamin ANDREWS (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) +9:59
28. 129 Nicholas SIMPSON (TOTAL RUSH) +10:20
29. 120 Isaac BUCKELL (VIS – JOHN WEST) +12:44
30. 171 Ben WALKERDEN (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB) +13:29
31. 130 David KELLY (TOTAL RUSH) +14:28
32. 126 Maccie CARTER (TOTAL RUSH) +15:00
33. 137 Riley TERRENS (BICYCLE SUPERSTORE GIANT) +15:34
34. 134 Michael HALE (ANCHOR POINT SOUTH COAST) +16:14
35. 142 Nathan BURRELL (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +17:09
36. 119 Riley HART (VIS – JOHN WEST) +17:29
37. 174 Tyson WARNETT (ST KILDA CYCLING CLUB) +17:32
38. 172 Bailey WALTERS (FRASER COAST CYCLING CLUB INC) +17:50
39. 140 Dylan MCKENNA (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +18:21
40. 166 Allan SATCHELL (STAWELL GREAT WESTERN) +18:53
41. 162 Indiana MICHEL (SHEPPARTON CYCLING CLUB) +19:32
42. 175 Nicholas WELCH (USG RACING) +19:49
43. 170 Ben VAN DAM (HOBART WHEELERS) +20:40
44. 123 Jason THOMASON (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS) +21:08
45. 114 Kallum PARLEVLIET (INFORM TINELI) +24:51
46. 150 Angus DICKSON (USG RACING) +25:16
47. 164 Christopher PAPASTAVROS (ST KILDA CYCLING CLUB) +26:20
48. 136 David RANDALL (BICYCLE SUPERSTORE GIANT) +30:42
49. 139 Max HEIZER (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +46:35
50. 143 William LUMBY (REGIONAL ACADAMY OF CYCLING EXCELLENCE) +52:54
DNF 103 Tom KAESLER (DRAPAC PAT’S VEG)
DNF 146 Cooper SAYERS (SASI)
DNF 135 Sam LANE (ANCHOR POINT SOUTH COAST)
DNF 145 Braden O’SHEA (SASI)
DNF 128 Alexander SMYTH (TOTAL RUSH)
DNF 169 Julian THOMSON (BENDIGO & DISTRICT CYCLING CLUB)
DNF 148 Harry CARPENTER (SASI)
DNF 153 Russell GILL (NORWOOD CYCLING CLUB)
DNF 116 Angus LYONS (VIS – JOHN WEST)
DNF 161 Thomas MCDONALD (WANGARATTA CYCLING CLUB)
DNF 154 Ross GORDON (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB)
DNF 173 Simon WARD (BALLARAT/SEBASTPOL CYCLING CLUB)
DNF 127 Liam PINO (TOTAL RUSH)
DNF 144 Liam NOLAN (SASI)
DNF 157 Jake KLAJNBLAT (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB)
DNF 122 Iven BENNETT (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS)
DNF 149 Thomas ALLFORD (MILDURA – COOMEALLA CYCLING CLUB)
DNF 138 Alexander HOLDEN (BICYCLE SUPERSTORE GIANT)
DNF 147 Joshua HARRISON (SASI)
DNF 151 Rylan DOWDELL (USG RACING)
DNF 125 Matthew DE VROET (VAN D’AM RACING P/B BUTTERFIELDS)
DNF 177 Luke WIGHT (MT GAMBIER CYCLING CLUB)
DNF 158 Mike KORENEFF (SINGAPORE)
DNF 132 Dylan LINDSEY (ANCHOR POINT SOUTH COAST)
DNF 168 Kyle THOMPSON (CARNEGIE CAULFIELD CYCLING CLUB)
DNF 113 Glenn O’SHEA (INFORM TINELI)
DNF 178 Nathan WOOD (MELBOURNE CYCLING LEAGUE)